Global Anti-Age masáž

Specifické pohyby a hloubková práce na vráskách a jemných linkách zlepšují buněčnou stimulaci a obnovu pro odpočaté, vyhlazené rysy.

Anti-Age masáž

Specifické pohyby a hloubková práce na vráskách a jemných linkách zlepšují buněčnou stimulaci a obnovu pro odpočaté, vyhlazené rysy.

Zpevňující masáž

Působením na kontury obličeje tato stimulující masáž zlepšuje tón a pevnost pro nově definované kontury obličeje.

Okysličující masáž

Tato stimulační masáž pomáhá odstraňovat toxiny a zlepšuje krevní oběh pro zářivou pleť.

Relaxační masáž

Jemné pohyby zaženou svalové napětí a zlepšují hlubokou relaxaci pro uvolněné rysy obličeje.

Marine Anti-Age

Vrásky a jemné linky? Toto regenerační ošetření v kombinaci s masáží obličeje proti stárnutí zmenší vrásky a jemné linky a zanechá vaši pokožku viditelně vyhlazenou.

Lift Marine

Chybí vaší pleti pevnost? Toto ošetření pleti „napnutím“ v kombinaci se zpevňující masáží obličeje stimuluje tón a elasticitu pleti, aby redefinovala kontury obličeje.

Marine Radiance

Okamžitě rozzářená pleť. Toto rozjasňující ošetření v kombinaci s okysličující masáží obnoví jas vaší pokožky.

Nutri Marine

Suchá, ochablá, nevyživená pleť. Toto vyživující ošetření v kombinaci s okysličující masáží obličeje navrací vaší pleti hebkost, pohodlí a zářivost.

Gentle Marine 55’

Citlivá a křehká pleť. Toto jemné ošetření obličeje v kombinaci s relaxační masáží obličeje zklidňuje a chrání vaši pokožku a obnovuje její původní hebkost.

Marine Purity 55’

Mastná či smíšená pleť. Toto ošetření v kombinaci s masáží obličeje reguluje sekreci kožního mazu, okysličuje a pročišťuje, obnovuje rovnováhu, aby vaše pleť vypadala svěží a hladká.

Hydra Marine
New Generation 55’

Dehydrovaná pleť. Toto ošetření regulující vlhkost, doplněné relaxační masáží obličeje, navrací vaší pokožce zářivost, pohodlí a vitalitu.

Konec obsahu

Žádné další stránky k načtení