Pevné zásady jsou srdcem našich produktů

Jsme odhodláni zachovat to nejlepší, co příroda nabízí, a zajistit bezpečí našim zákazníkům

PŮVODEM
Z BRETANĚ

PŘÍRODNÍ MOŘSKÁ
KOSMETIKA

INOVATIVNÍ
KOSMETIKA

ULTRASENZORICKÁ
KOSMETIKA

EKOLOGICKÁ
KOSMETIKA

cosmétique saint-malo

Kosmetika „původem z Bretaně“

V Bretani, v samém srdci zcela výjimečného přírodního bohatství, se inspirují, navrhují, vyrábějí a balí výrobky Thermes Marines de Saint Malo.“

„Přírodní mořská“ kosmetika

„Protože moře se den co den stará o naši krásu, chceme i my pečovat o něj…

Pro každý z našich produktů pečlivě a s respektem vybíráme v moři účinné látky, které jsou v kombinaci s rostlinnými výtažky zárukou kvality kosmetiky Thermes Marines de Saint Malo.

Při výběru surovin, které jsou pro pokožku přirozené a zároveň šetrné k životnímu prostředí, respektujeme člověka i přírodu

Naše výrobky jsou vyrobeny bez kontroverzních složek podezřelých ze škodlivosti pro lidské zdraví: neobsahují tedy lilial, lyral, methylisothiazolinon, známé škodlivé endokrinní disruptory apod.

Bretagne
Naše nabídka 1

Inovativní kosmetika s prokázanou účinností

Kosmetika Thermes Marines de Saint Malo vychází z dlouholetého vědeckého výzkumu mořského prostředí.

V našich produktech jsou obsaženy účinné látky, které prošly přísným výběrem, a čistě přírodní složky z mořských a rostlinných zdrojů v optimálních koncentracích, které mají viditelnou i prokazatelnou účinnost.

V rámci vývoje jsou ve spolupráci s nezávislými laboratořemi, které zaručují účinnost našich výrobků a jejich bezpečnost pro spotřebitele, pravidelně prováděny testy.

Inovativní a ekologicky odpovědná kosmetika

V Thermes Marines de Saint Malo vynakládáme maximální úsilí na to, abychom ve všech našich podnicích snížili uhlíkovou stopu.

Naše obaly jsme proto upravili tak, aby vyhovovaly požadavku na snížení množství plastů a upřednostnění recyklovatelných materiálů, které respektují naše životní prostředí.

Naše nabídka 2
Naše nabídka 3

Inovativní a ultrasenzorická

Ve snaze o co největší autentičnost kombinujeme výhody naší mořské kosmetiky s našimi charakteristickými rituály inspirovanými tradicemi po celém světě.

Naším cílem je nabídnout zákazníkům skutečný smyslový zážitek…

Velkou pozornost věnujeme texturám a vůním, tak aby byly inovativní, sofistikované a jemné, aby navozovaly ještě více harmonie a požitku…