Thermes Marins de Saint-Malo

Unikátní místo plné historie

Užasné dobrodružství začalo v roce 1881 výstavbou nádherného přímořského paláce, The Grand Hotel de Paramé na pobřeží. Byl to začátek éry koupání v moři

kde pojízdné koupací kabiny byly taženy koňmi k moři a umožňovaly koupajícím vstoupit do vody, aniž by je někdo viděl, tam trávila své letní dny šlechta a celý jejich dvůr…

Grand Hotel, který během druhé světové války zabavili Němci, následně své brány uzavřel.

V roce 1963 bylo do historické budovy vestavěno terapeutické Thalasso centrum poskytující především léčebné procedury. V roce 1981 Serge Raulic s podporou svých rodičů Alexandra a Ernestine Raulic koupil a převzal vedení Grand Hotelu des Thermes, kde sídlí centrum thalassoterapie Les Thermes Marins de Saint-Malo. Vizionář, předchůdce a srdcem podnikatel zahájil velmi ambiciózní program renovace a investic a řídil podnik silou a vášní.

Dnes, francouzský lídr v thalassoterapii, Thermes Marins de Saint-Malo vítá více než 27 000 návštěvníků ročně v tomto jedinečném zařízení a poskytuje 270 000 lázeňských procedur a thalassoterapie.

Nezávislá rodinná společnost

Již více než 55 let budovaly tři generace rodiny Raulic společnost uznávanou ve světě pohostinství, thalassoterapie a lázní.

Děti Serge Raulice, Olivier a Charlotte se připojili k tomuto velkolepému dobrodružství a rodina provozuje první nezávislou rodinnou společnost ve Francii v thalassoterapii a je lídrem v odvětví pohostinství v severní Bretani.

V samotném Saint-Malo vlastní  „Groupe Raulic“ 7 hotelů, 3 hotelové rezidence, thalassoterapeutické centrum a lázně a 27jamkové golfové hřiště. Expanze společnosti však přesahuje Saint-Malo s originálním fitness konceptem, centry Aquatonic® v Rennes, Paříži ve Val d’Europe a Nantes.

Své odborné znalosti a know-how exportují také do čtyř koutů světa tím, že ve spolupráci s místními investory rozvíjejí centra Thermes Marins nebo Aquatonic Spas.

Famille Raulic
La gamme

Marine Cosmetics

Krása je zrozena z moře…

2005: uvedení řady kosmetických produktů založených na mořských ingrediencích, čerpajících z odborných znalostí mořského prostředí a léčebných technik Thermes Marins de Saint-Malo.

Made in Brittany

Kosmetika vyrobená v bretaňi

Vzácné mořské aktivní ingredience jsou pečlivě vybírány v Bretani, které ve spojení s rostlinnými výtažky zajišťují účinnost řady péče o pleť od Thermes Marins de Saint-Malo. Výběrem ušlechtilých ingrediencí, které jsou zdravé pro pokožku a šetrné k životnímu prostředí, respektujeme lidi i přírodu.

O nás 1

Autentická kosmetika

Zakladatelé, majitelé Thermes Marins de Saint Malo jsou již několik desetiletí provozovateli lázní ve Francii i po celém světě. Tato odbornost v oblasti ošetření vyžaduje, aby produkty péče o pleť používané v našich protokolech léčby byly naprosto bezchybné.

Inovativní kosmetika

Roky vědeckého výzkumu mořského prostředí vedly k objevu aktivní složky, extraktu z ústřic, s prokázanými vlastnostmi proti stárnutí. Tato mezinárodní inovace je základem naší řady Global Anti-Aging.

O nás 2

Ekologicky odpovědná

V našich produktech jsou obsaženy účinné látky, které prošly přísným výběrem, a čistě přírodní složky z mořských a rostlinných zdrojů v optimálních koncentracích, které mají viditelnou i prokazatelnou účinnost.

Ultra-senzorická kosmetika

Velká pozornost je věnována texturám našich produktů, aby byly inovativní, sofistikované a jemně parfémované pro větší harmonii a potěšení.

O nás 3