Decentní luxus z přírody

V roce 2005 byla na trh uvedena řada kosmetických přípravků obohacených o nejčistší látky z moře. Při jejich výrobě se vychází z vědeckých studií mořského prostředí i léčebných technik společnosti Thermes Marins de Saint Malo.

Značka je definována dlouhými desetiletími zkušeností v oblasti zdraví, fitness, krásy a pohody. V letošním roce slaví 60 let. Filozofie wellness, která přesně ví, co chce. Decentně luxusní mořská kosmetika s viditelnými a prokazatelnými účinky, ultra smyslná přírodní kosmetika bez parabenů a minerálních olejů.

saint malo vue de la mer
Thermes Marins de Saint-Malo

Místo plné historie

Užasné dobrodružství začalo v roce 1881 výstavbou nádherného přímořského paláce, The Grand Hotel de Paramé na pobřeží. Grand Hotel, který během druhé světové války zabavili Němci, následně své brány uzavřel.

V roce 1963 bylo do historické budovy vestavěno terapeutické Thalasso centrum poskytující především léčebné procedury. V roce 1981 Serge Raulic s podporou svých rodičů Alexandra a Ernestine Raulic koupil a převzal vedení Grand Hotelu des Thermes. 

Dnes, francouzský lídr v thalassoterapii, Thermes Marins de Saint-Malo vítá více než 27 000 návštěvníků ročně.

Nezávislá rodinná společnost

Již více než 55 let budovaly tři generace rodiny Raulic společnost uznávanou ve světě pohostinství, thalassoterapie a lázní.

Děti Serge Raulice, Olivier a Charlotte se připojili k tomuto velkolepému dobrodružství a rodina provozuje první nezávislou rodinnou společnost ve Francii v thalassoterapii a je lídrem v odvětví pohostinství v severní Bretani.

V samotném Saint-Malo vlastní  „Groupe Raulic“ 7 hotelů, 3 hotelové rezidence, thalassoterapeutické centrum a lázně a 27jamkové golfové hřiště. Expanze společnosti však přesahuje Saint-Malo s originálním fitness konceptem, centry Aquatonic® v Rennes, Paříži ve Val d’Europe a Nantes.

Své odborné znalosti a know-how exportují také do čtyř koutů světa tím, že ve spolupráci s místními investory rozvíjejí centra Thermes Marins nebo Aquatonic Spas.

Famille Raulic

Marine Cosmetics

Krása je zrozena z moře…

2005: uvedení řady kosmetických produktů založených na mořských ingrediencích, čerpajících z odborných znalostí mořského prostředí a léčebných technik Thermes Marins de Saint-Malo.

La gamme
Made in Brittany

Kosmetika vyrobená v bretaňi

Vzácné mořské aktivní ingredience jsou pečlivě vybírány v Bretani, které ve spojení s rostlinnými výtažky zajišťují účinnost řady péče o pleť od Thermes Marins de Saint-Malo. Výběrem ušlechtilých ingrediencí, které jsou zdravé pro pokožku a šetrné k životnímu prostředí, respektujeme lidi i přírodu.

O nás 1

Autentická kosmetika

Zakladatelé, majitelé Thermes Marins de Saint Malo jsou již několik desetiletí provozovateli lázní ve Francii i po celém světě. Tato odbornost v oblasti ošetření vyžaduje, aby produkty péče o pleť používané v našich protokolech léčby byly naprosto bezchybné.

Inovativní kosmetika

Roky vědeckého výzkumu mořského prostředí vedly k objevu aktivní složky, extraktu z ústřic, s prokázanými vlastnostmi proti stárnutí. Tato mezinárodní inovace je základem naší řady Global Anti-Aging.

Ekologicky odpovědná

V našich produktech jsou obsaženy účinné látky, které prošly přísným výběrem, a čistě přírodní složky z mořských a rostlinných zdrojů v optimálních koncentracích, které mají viditelnou i prokazatelnou účinnost.

Ultra-senzorická kosmetika

Velká pozornost je věnována texturám našich produktů, aby byly inovativní, sofistikované a jemně parfémované pro větší harmonii a potěšení.

O nás 2